WE ARE DIGI MATERIAL

به نمایشگاه آنلاین مصالح ساختمانی خوش آمدید

DIGI MATERIAL دیجی متریال ؛ همراه همیشگی تولید کننده

با توجه به رونق تجارت الکترونیک و نیاز ضروری جامعه امروز به آن، شرکت دیجی متریال در اقدامی نوین در سال 1396، با مطالعه راهبردی و طی یکسال تلاش شبانه روزی50 نفر از نیروهای متخصص، با هدف ارائه اطلاعات محصولات مربوط به صنعت ساختمان و خدمات مهندسی و انسانی فعالیت خود را در شرق کشور آغاز کرد. وب سایت این مجموعه در جهت حمایت از تولیدات ملی و شرکتهای داخلی و هوشمندسازی این صنعت به عنوان تنها نمایشگاه آنلاین متریال ساختمانی، در تلاش است نیازهای مهندسان و سازندگان ساختمان را با همکاری تولیدکنندگان به صورت مجازی رفع نماید. بعلاوه این سایت دایره المعارفی جامع در مورد مصالح، تولیدات داخلی و برندها محسوب می شود که راهنمای هر کاربر، سازنده، فروشنده و خریدار برای مقایسه و کسب اطلاعات محصولات این صنعت است.

باید توجه داشت که ساخت یک بنا یا ساختمان نیازمند همکاری حوزه های مختلفی است از جمله تولیدکنندگان و فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات:

- مواد اولیه ساخت

- تاسیسات

- دیوار و کف پوش

- درب و پنجره

- تجهیزات برقی

- تجهیزات آشپزخانه

- تجهیزات حمام و توالت

- ماشین و ابزار

- منابع انسانی

دیجی متریال تمامی این حوزه ها را پوشش داده و کالاها و خدماتی را در این زمینه ها معرفی می کند.

علاوه بر این بخشهای دیگری که در این صفحه اینترنتی قابل مشاهده است شامل این موارد است: لینکهای دیجی¬متریال در شبکه های اجتماعی، تبلیغات، آخرین قیمتها، تخفیف¬ها، فقط در دیجی¬متریال، پرفروش¬ترین¬ها، پربازدیدترین ¬ها، جدیدترین ها، راهنمای خرید، راهنمای مشتریان، درباره ما و ارتباط با ما.

سیاست کلی مدیران دیجی متریال خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنهاست. آنها موفقیت خود را در گرو کسب رضایت مشتریان می دانند بنابراین تمامی تلاش خود را بر تحقق اهداف مشتریان، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنها متمرکز ساخته اند. چشم انداز ما این است که بزرگترین تامین کننده مصالح ساختمانی در ایران باشیم و وسعت زیادی از محصولات و خدمات ساختمانی و نیروی انسانی را باکیفیت 100 % در اختیار مشتریان قرار دهیم.

دیجی متریال به سرعت در حال رشد به عنوان یک منبع اختصاص یافته به مباحث ساختمانی است و معرف محصولات شما به سراسر ایران و خارج از کشور از جمله روسیه، عراق، افغانستان و حوزه کشورهای دریای خزر و سوریه خواهد بود. این شرکت بستر بسیار مناسبی برای معرفی رایگان خدمات، کالاها و متریال های تولیدی در صنعت ساختمان ایجاد نموده و برای توسعه بازار صنعت ساختمان آماده است.

هفت روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستیم
تلفن پشتیبانی : 05138846378 | تلفن بازرگانی : 05191011069