WE ARE DIGI MATERIAL

به نمایشگاه آنلاین مصالح ساختمانی خوش آمدید

افزایش میزان وام مسکن جوانان

مدیر امور طرح و برنامه بانک‌مسکن از افزایش سقف تسهیلات پرداختی حساب‌های پس‌انداز مسکن جوانان خبر داد و گفت: سقف تسهیلات در شهر تهران، شهرهای بزرگ(کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، قم، شیراز و کرمانشاه) و سایر شهرها به ترتیب 150، 110 و ۸۴ میلیون تومان خواهد بود.

قیمت بازار مسکن چه زمانی به ثبات می‌رسد؟

یک کارشناس بازار مسکن با بیان این‌که در شرایط فعلی تولید مسکن بیش از دو برابر تقاضا در شهر تهران است، گفت: انتظار داریم با رسیدن نرخ مسکن به کف و افزایش اندک توان متقاضیان در انتهای امسال وضعیت معاملات بهبود پیدا کند

رکن مهم معماری ایرانی؛ بوم آوری مصالح است

رئیس انجمن صنفی مهندسین معمار استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه در نمایشگاه پوشش های ساختمانی تنها محصولات داخلی عرضه می شود، این موضوع بیانگر رونق تولید داخلی است.

سرمایه گذاران باید در مدت تعیین شده اقدام به سرمایه گذاری کنند

به گزارش ایرنا، سید موسی خادمی روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت:  مشکلات بسیاری از سرمایه گذاران که درخواست زمین کرده بودند برطرف شد همچنین بیشتر طرح ها در حوزه گردشگری، تامین مصالح ساختمانی و حوزه صنایع به تصویب رسید.

لغو عوارض تمدید پروانه ساختمانی

دیوان عدالت اداری در پی شکایت تعدادی از انبوه سازان از شورای شهر تهران، مصوبه این شورا مبنی بر امکان دریافت عوارض جدید برای تمدید پروانه ساختمانی را لغو کرد.

هفت روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستیم
تلفن پشتیبانی : 05138846378 | تلفن بازرگانی : 05191011069