WE ARE DIGI MATERIAL

به نمایشگاه آنلاین مصالح ساختمانی خوش آمدید

هتل مجلل قصر امارات، نگین درخشان ابوظبی

قصر لوکس امارات، هتلی 5 ستاره است که در ابوظبی واقع شده است. این قصر مجلل در 1.3 کیلومتری ساحل خصوصی و طبیعی قرار دارد. اقصر لوکس ابوظبی توسط 85 هکتار باغ احاطه شده است و همچنین دارای 114 گنبو و طاق نیز است. ارتفاع هر گنبد به 80 متر می رسد. این قصر مجلل تا فرودگاه ابوظبی با ماشین 30 دقیقه و از فرودگاه دبی 1.5 ساعت فاصله دارد.

   
دکور هایی که از متریال ساختمانی موزاییک، شیشه و دیگر دکور های نقره ای طلایی اش کاملا الهام گرفته از فرهنگ اصیل عرب نیز است. این هتل مجلل، دارای آخرین تکنولوژی است و همچنین دارای 14 رستوران با انواع مختلف غذا ها و نوشیدنی های مختلف، تمامی اتاق ها و سوئیت ها کاملا مبله، حمام های مرمری بزرگ، تلویزیون های آخرین مدل با بیش از 150 کانال، مینی آی پد و wifiرایگان با سرعت بالا نیز است. تمامی خدمات ها 24 ساعته آماده سرویس دهی هستند.

   
    

برای صرف شام این امکان وجود دارد تا غذاهای دریایی که تازه از خلیج صید شده اند را سفارش دهید و همچنین بار های خاویار و شامپاین هایش دارای شهرت جهانی هستند. همچنین این هتل باشکوه، دارای 2 استخر شنا، باشگاه تناسب اندام فول امکانات، آبگرم درمانی بهمراه ماساژ و درمان های بدنی ایده آل نیز است. همچنین جهت بازی کودکان یک کلوب در نظر گرفته شده است و طوری برایشان سرگرم کننده است که دوست دارند بیشتر در این هتل اقامت کنند.  

   
 

هتل لوکس قصر امارات، فقط چند دقیقه با ماشین از مراکز خرید، رستوران ها و مکان های دیدنی فاصله دارد. در این هتل به بیش از 20 زبان زنده دنیا صحبت می شود و این جز یکی از بارز ترین ویژگی های آن است. شاید این هتل از گران ترین هتل ها به شمار رود اما ارزش هزینه کردن را دارد زیرا به نسبت هزینه ای که دریافت می کند خدمات و امکانات زیاد و ویژه را در اختیار شما قرار می دهد.
 
 

 
 

هفت روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستیم
تلفن پشتیبانی : 05138846378 | تلفن بازرگانی : 05191011069